Primăria Comunei Măgura convoacă toți locuitorii comunei în data de 04.10.2022 ora 14

Dragi cetățeni ai Comunei Măgura

Primăria Comunei Măgura convoacă toți locuitorii comunei în data de 04.10.2022 ora 1400, la Căminul Cultural din sat Măgura, Comuna Măgura, județul Bacău, pentru intalnirea cu cetatenii privind desfasurarea lucrarilor de cadastru general in Comuna noastra. Aceasta lucrare este de o importanta majora pentru comuna si pentru fiecare proprietar, la sfarsitul acestui program vor fi realizate masuratorile si inscrierea in cartea funciara a tuturor proprietatilor din teritoriul Comunei noastre GRATUIT pentru cetateni si toti detinatorii!

Întâlnirea va avea loc cu participarea reprezentanților Total Business Land care executa lucrarea.

Vor fi prezentate etapele Programului Național de Cadastru și Carte Funciară, beneficiile acestuia, modul in care sunteti implicati dumneavoastră, cetatenii Comunei.

Vă așteptăm cu drag, participarea dumneavoastră este foarta importanta pentru succesul programului!

PRIMAR,
COSTRĂȘ IORDACHE


  Nume Fișier
Anunț Descarcă